, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Rybolov – Norsko – Bessaker 2019

Bessaker je známý jako místo pro výbornou rybářskou dovolenou na pobřeží Trøndelag 200 km severně nad Trondheimem. Umístění je při ústí fjordu na otevřené moře. Naleznete zde starou pohostinnost a nedotčenou přírodu. Přesto, že se Bessaker nachází v blízkosti širého moře, je zde stále chráněná idyla mezi útesy při nepříznivém počasí. K dispozici jsou hliníkové lodě o velikosti 18ft – 19ft s motory o výkonu 40HP a 50HP standardně vybavené GPS a echolotem (Plotter). Obchod se smíšeným zbožím a benzínová pumpa v místě. V srpnových termínech je lokalita vhodná také pro houbaření.

Ubytování v luxusních apartmánech RORBUER přímo u moře. Apartmány 80m² pro 6 osob (dvoulůžkové pokoje) mají vlastní sociální zařízení, kompletně vybavenou kuchyni včetně nádobí a myčky nádobí, TV, SAT.

Pro zájemce je zde možnost zajistit rybaření na kutru, se kterým je možné podniknout výpravy na volné moře. Samozřejmostí je zkušený místní kapitán. Pro každého je k dispozici také plovací vesta (v Norsku zákonem povinná). V lodi jsou maximálně 3 až 4 rybáři pro nejvyšší komfort rybolovu.

Samozřejmostí je také dostatečné množství mrazáků pro Vaše úlovky, které Vám (pokud jedete naší dopravou, nebo letecky) dovezeme do České Republiky. Autobus je vybaven termo vlekem. Na místě jsou připravené kryté prostory pro kompletní zpracování Vašeho úlovku.

TERMÍNY 2019 / 9 NOCÍ

  • 12.09. – 24.09. 2019 – 16.500,- Kč

Našim stálým klientům náleží sleva 3 %

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem, ubytování v apartmánu, místo v lodi, přeprava úlovků v termo vleku, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Skupiny při min. 26ti osobách přistavení ZDARMA po celé ČR

On-line objednávka zájezdu

Pro podrobné informace či objednávku nás můžete též kontaktovat telefonicky na čísle +420 415 697 199
nebo emailem: info@sntour.cz

[contact-form-7 id=“2122″ title=“On-line objednávka“]

* Zákazník odesláním formuláře stvrzuje, že se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů

b1

 

b3

b4

b5