, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Aktuální nabídka

Rybolov – Norsko – Titran 2018

Ostrov Frøya, který se nachází na úrovni Trondheimu, je vysněný ráj pro mořské rybáře a v oblasti středního Norska patří k naprostým favoritům. Zátoky a členité pobřeží, ostrůvky a otevřené moře se vyznačují druhovou rozmanitostí ryb – tresky obecné a tmavé, mníci mořští i bělolemí, tresky polak a jednoskvrnné, štikozubci a mořští ďasi, vlkouši, okouníci mořští, tresky bezvousé, platýsi a halibuti, kambaly a různé druhy žraloků. Na začátku července se objeví obrovská hejna makrel. V letním období připlouvají k pobřeží také jehlice.

Zobrazit nabídku

Rybolov – Norsko – Bessaker 2018

Bessaker je známý jako místo pro výbornou rybářskou dovolenou na pobřeží Trøndelag 200 km severně nad Trondheimem. Umístění je při ústí fjordu na otevřené moře. Naleznete zde starou pohostinnost a nedotčenou přírodu. Přesto, že se Bessaker nachází v blízkosti širého moře, je zde stále chráněná idyla mezi útesy při nepříznivém počasí. K dispozici jsou hliníkové lodě o velikosti 18ft – 19ft s motory o výkonu 40HP a 50HP standardně vybavené GPS a echolotem (Plotter). Obchod se smíšeným zbožím a benzínová pumpa v místě. V srpnových termínech je lokalita vhodná také pro houbaření.

Zobrazit nabídku